Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valami olyasmiért...

Hogy lehet valami olyasmiért 20000FT-ot elkérni mint egy fél órás Access Bars kezelés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy híve a legtöbb alternatív gyógymódnak bár tudom, de nem tagadom, hogy biztos van pár amelyik egész jól működik, de ez szerintem már nagyon pofátlan lehúzás. Egy "kezelésen" én is átestem ami szerencsére ingyen volt, de ez szerintem valami orbitális nagy humbug.


Aki nem tudná annak nagyvonalakban felvázolom, hogy annyiból áll, hogy hanyatt lefekszel, aki a kezelést adja pedig különböző módokon és pontokon ráteszi az ujjait a fejedre és feltesz pár kérdést közbe. A kezelés végére pedig azt kellene érezned mintha felszabadulnál, nyitottabb lennél, elfogadóbb, befogadóbb a világgal, motiváltabb stb. Igazából embere válogatja elvileg.

Én tökre nyitottan álltam a dologhoz, de valahogy az ég világon semmit nem éreztem se közben sem utána.


Ez szerintem semmi más csak egyfajta placebó hatás és tökéletesen jó arra, hogy minimális energiabefektetéssel lehúzzanak hiszékeny, elkeseredett embereket.


És a legjobb, hogy elvileg pár hét alatt meg lehet tanulni, hogy te is adhass kezelést... Tök hihetően hangzik nem, hogy ilyen rövid idő alatt megtanulhatsz egy ilyen elképesztő tudást, hogy kézrátétellel megváltoztasd emberek életét, komplett gondolkodásmódját pár nap alatt?



2020. máj. 18. 23:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elején elgépeltem *Nem vagyok nagy híve a legtöbb alternatív gyógymódnak, de nem tagadom...
2020. máj. 18. 23:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy lehet elkerni, hogy sok a hulye, aki elhiszi, meg 'fuuu hat lehet van benne valami, na mindegy, 20e nem a vilag', es kifizet 20 ezret egy ilyen 'kezelesert'.


Ismered is az egyiket, eleg belenezned a tukorbe.

2020. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A legaljasabb ezekben, hogy egy orvos az egesz fiatalsagat vegigtanulja, es eleten at kepzi magat, draga muszereket szerez be, es ennel kisebb haszonnal dolgozik.

Vannak csakrak, en olvasok gondolatot, de ez rablas.

2020. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos kihasználják az emberek hiszékenységét és betegségét. Nem kell mindent elhinni. Amikor nekem cranisacralis kezelést javasoltak utána néztem mi ez és azonnal azt mondtam, hogy parasztvakítás. Hasonló ahhoz amit írtál.
2020. máj. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Én máshogy fogalmaznék.

Nem hogyan lehet elkérni, hanem hogyan lehet kifizetni ennyit?

2020. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!