Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori székelés és puki...

Gyakori székelés és puki esetén érdemes dietetikushoz menni/orvoshoz?

Figyelt kérdés
Igazából már hónapok óta tart, csak néha normalizálódik egy időre a helyzet. Nem, nem a menstruáció miatt van, mert az előtt és után is szokott lenni. Eddig azt hallottam, hogy lehet stressztől, de talán lehetséges, hogy mégis a gyomrommal van probléma, mert már gimnázium óta nem stimmel teljesen valami.

#gyakori wc
2020. máj. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te is érzed, hogy van valami probléma, akkor érdemes egy orvost felkeresni és utána egy dietetikust.
2020. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenkeppen orvoshoz menj
2020. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta ilyen, de nem vettek komolyan, pedig magánba mentem. Közölték, fiatal vagyok, szervi bajom nem lehet, ételallergiám bizonyítottan nincs, ha pedig intoleranciám van, azt tapasztaljam ki magamnak, mi okoz gondot. Három különböző orvosnál voltam pedig.
2020. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül nem lebeszélni akarlak, csak elmondtam, én mit tapasztaltam.
2020. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dietetikushoz menj, hanem gasztroenterológushoz.
2020. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj orvoshoz egyszerűen csak èlvezd a pukikat, és ne fájjon az a gázképződès 🙂
2020. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!