Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SZTK-ban allergiatesztre is...

SZTK-ban allergiatesztre is hónapokat kellene várni, vagy ez gyors, mint a szemészet? SZTK vagy fizetős allergiateszt a jobb?

Figyelt kérdés

Általános iskola 2. osztály óta gond van az arcommal. Kb 2 éve normalizálódott, hogy nincsenek rajtam állandóan pattanások, de így is valami mindig visszajön napokon belül, mindegy mit próbálok ki. Egy kozmetikus azt mondta, allergia tesztet lehetne rajtam végezni, legalábbis nem ártana, így ránézésre. Amikor bőrgyógyásznál voltam (két hónapot vártam), az az unott képű öregúr egyszer ránézett, felírt valamit, kb azt mondta, hogy egyek fényt, aztán következő. Az étkezési tippet már évekkel korábban megkaptam, és nem vált be. Semmi allergia tesztet nem említett, hogy akár, szóval nem érdekelte az arcom.


5 ezerbe kerülne a közelben lévő helyen megcsináltatni az allergiatesztet. Ez is pénz, ezért szeretném tudni, hogy az SZTK-ban mennyit kellene várakozni, míg odajutnék. Közel 19 évesen már rettenetesen elegem van abból, hogy soha nem lehet egy napra sem szép bőröm, amivel elégedett lehetek.


2020. máj. 21. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!