Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csúnya, piros rosacea.....

Csúnya, piros rosacea.. Valakinek valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya rosaceas az arcbőröm, folyamatosam piros. Nagyon zavar, mert szembetűnő és ronda. A lézeres kezelés nem opció, sem az állandó smink. Bőrgyógyászaton azt mondták, nem lehet eltűntetni. Esetleg valakinek bevált módszer?

2020. máj. 25. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én sok mindent nem próbáltam, mert nem annyira vészes, de a jojoba olaj sokat segített.
2020. máj. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lilien:DDD válasza:
a bőrgyógyász lehet felír neked roacutant ha kéred, anyukámnak az szinte teljesen elmulasztotta a rosaceat (ő mondjuk másra szedte, csak mellékesen erre is jó volt). viszont vannak a gyógyszernek kellemetlen mellékhatásai, azt neked kell eldönteni hogy megéri-e.
2020. máj. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire függ össze, mert rengeteget kísérletezem kencékkel, de amióta spirulina tablettát szedek, úgy vettem észre sokat javult az arcbőröm összképe.
2020. máj. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Évekig szenvedtem vele, sokfájdalmas piros csomó jött elő az arcomon, kantam rá mindig valamilyen kencét, ami semmit nem ért, végül az egyik bőrgyógyász Doxycyclint és Klion tablettát írt fel, ettől múlt el véglegesen és többet nem jött elő.
2020. máj. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Most haogy utánaolvastam többet, már abban sem vagyok biztos hogy ez rosacea. Megpróbálok betenni egy képet
2020. máj. 26. 14:07
 6/7 A kérdező kommentje:
4es bocsi, véletlen nyomtam félig hasznosra a válaszod! Nem sikerült képet betenni, aki tutira felismeri a rosaceat annak privátba tudok küldeni, ha van kedve segíteni
2020. máj. 26. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten sok kép van fent rosaceás bőrről, nekem sok apró vörös göböcske volt, láttam akinek csak arcpír, nézd meg a rosacea képeket.
2020. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!