Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Valakinél...

Hogyan fogyjak le? Valakinél valami jó bevált módszer?

Figyelt kérdés

2 éve lefogytam 15 kilót sajnos a jojo diétával, egyszer ettem egy nap csak úgy potyogtak le rólam a kilók 70 kilóról 55-re fogytam egy nyár alatt, sajnos vissza jött, minden. márciusban megint 70 lettem, megint elkezdtem a jojo diétát, most 64 kiló vagyok eddig jutottam viszont lejjebb sehogy sem megy egyszer eszek minden nap, eddig szépen mentek most 64,8 kilónál megállt :(

170 cm vagy 55 volt a tökéletes hozzám, rengeteget sírok nagyon rossz érzés a strandon alig merek levetközni.

valakinek valami bevállt diéta ami olcsó és jó ?

valaki segítsen.


20 L


2015. júl. 20. 23:14
 1/2 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Én 2hétig nem ettem SEMMIT és alig ittam valamit nagyon keveset.... és igy már egy kicsit meglátszott rajtam eléggé.... hát ezt kiprobálhatod.... én is 70valahány vagyok... :( :S :'( szomorkodom nagyon ha akarsz beszelni rola irj nyugodtan :
2015. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy visszahíztál, hiszen koplaltál, és ahogy kajához jutott a tested ismét, elkezdődött a tartalékolás. Így soha nem fogsz lefogyni tartósan, lehet sírni a strandon, de önmagad kínzásával érted el azt az 55 kilót, benne volt a pakliban, hogy nem marad meg. A normális, kiegyensúlyozott és mértéktartó táplálkozás és a testmozgás az, ami használ. Addig vannak és lesznek idióta módszerek, amivel ledobhatsz valamennyit, de mindig vissza fog jönni.

A kulcs az életmódváltás - az az, ami tartós, tehát olyan változásokat kell beiktatnod, amik tarthatóak hátralévő életedben. Ha extrém és gyors eredményre vágysz, az nem tartós, ha tartósat akarsz, az nem gyors.

Ne kínozd magad feleslegesen, mert belebetegszel, alakíts ki egy rendes étrendet, és járj el sportolni heti minimum 3-4x.

2015. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!