Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezalatt az időszak alatt...

Ezalatt az időszak alatt elmennétek államvizsgára?

Figyelt kérdés
Vissza van még az államvizsgám. Most júniusban, vagy jövő januárban tudok rá menni. Sokáig úgy volt, hogy az egyetem meg sem tartja aztán, hogy később tartják meg, utána jött, hogy online módon, de most mégis lehetőség van a személyes megjelenésre. Tudom, lazítottak már a vírus miatti korlátozásokon, de akkor is aggódom. Én tényleg betartottam minden intézkedést és nem vagyok benne biztos, hogy most ennyi emberrel szeretnék találkozni, idegenek által átadott székre ülni stb. Lehet túl parás vagyok, de ez van. Nem tudom, mert jó lenne a diploma már a nyáron...de nem életbevágó. Ti elmennétek? Tudom, saját felelősségem, de néha ezt, néha azt gondolom...
2020. máj. 27. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék, csak ilyen miatt nem lenne jó egy fél évet csúszni. Biztos fokozottan figyelnek a higiéniára meg te is vihetsz maszkot, kézfertőtlenítőt meg bármit amitől jobban érzed magad. Tudod tartani másoktól is a távolságot, nem lesz semmi bajod.

Szóval ha időben fel tudsz készülni az államvizsgára, akkor szerintem menj nyugodtan.

2020. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék.
2020. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!