Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már kényelmet...

Mit csináljak ha már kényelmetlen ülni is? Úgy csinálnék valamit de nem tudom mit.

Figyelt kérdés

Az van hogy nem engednek ki a szüleim és itthon egyedül nagyon unatkozom csak gepezek és már érzem hogy nem jó ülni sem feküdni sem. Tegnap már annyira nem tudtam mit csináljak 1 órát csak jarkaltam a lakásba.

Szüleim azt mondják elég az mikor vásárolni megyünk 1x 1 héten... Elég lenne ha nem kocsival mennénk.

Mit kezdjek magammal?

17l



2020. máj. 29. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engednek ki?
2020. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem engednek ki?
2020. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amióta ez a vírus van azóta nem mehetek ki
2020. máj. 29. 13:21
 4/9 anonim válasza:
Találj egy otthon végezhető hobbit, sorozatozz, stb
2020. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sorozatot szoktam nézni.

Mozgás hianyzik

2020. máj. 29. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egészségügyi séta még a kijárási korlátozás alatt is megengedett volt, azóta meg ugye enyhülnek folyamatosan ezek. Mondd meg nekik, hogy már nagyon igényled a mozgást, de veszel fel maszkot és nem mész közel másokhoz, de engedjenek már el sétálni legalább pár kört a környéken.

Vagy persze szó nélkül is elmehetsz, de a későbbi viták megelőzése miatt jobb lenne, ha inkább megbeszélnéd velük. Biztos féltenek, nem akarnak rosszat, de ha vigyázol magadra azért csak megengedik.

2020. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Tornázz, van egy csomó ilyen videó a neten.


A szüleidet meg nem kommentálnám...

2020. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a szüleidet. A korodbeli gyerekeim azt csinálnak amit akarnak. Napjában százszor eljárkálnak itthonról biciklizni. Tudtommal nem tilos az egyedül végzett sporttevékenység a szabadban.

Mi ezt be is tartjuk.

Nálunk meg se kell kérdezniük, csak bejelentik mikor mennek, kb. mikor érkeznek. 11, 15 évesek.

Mond meg a szüleidnek : Elmentem, cső.


Na jó, csak vicc volt, nálunk tényleg így működik, nálatok meg másképp, én ezt tiszteletben tartom, de nem helyeslem.

2020. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Suliba sem engednek majd? Ki lehet menni sétálni, sportolni már mindenki kijár, és sétálni idáig is mentek az emberek, a fiatalok bringázni, futni eddig is mentek, kell a mozgás és a levegő is, mert annak hiányába fogtok belebetegedni.

Szerintem nyugodtan menj ki és ne ülj otthon, mondd meg a szüleidnek, hogy betartod az emberektől a 2 méter távolságot.

2020. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!