Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen szörnyű hangom?

Figyelt kérdés

14 L, néptáncolok, és hát elég sok dal kényelmetlen a hangszintemnek. Mit tudok rá itthon egyedül fejleszteni?

Köszi előre!



2017. ápr. 2. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ordítozzál sokat.
2017. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legjobb! ;)
2017. ápr. 2. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beénekelni előtte, ha kell sokáig, lépkedj a hangok között, hallgass nagyon sok népzenét amiben énekelnek, és próbáld utána. Esetleg kérj meg valakit (aki szépen énekel) hogy segítsen, énekelj neki, hogy meglássátok a hibákat és ő ki tudja azokat javítani :)

Esetleg ha nem tudsz magas hangokat akkor probálkozz azzal, hogy elképzeled hogy magad elé kel énekelni, előre, merj hangot adni, esetleg ha nem mered ezt akkor majd ha senki nem lesz otthon :)

2017. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is azt várom, hogy egyedül legyek itthon, mert már egyszer úgy sikerült jobban énekelni, hogy kieresztettem a hangom és mellette ment maxon a zene. A csujogatással is így vagyok, hogy majd ha egyedül leszek itthon.
2017. ápr. 3. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen igen én is így tanultam meg csujogatni meg bele sikongatni :D szerintem így a legegyszerűbb , mert akkor mersz mert nem hall senki más :D
2017. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A hangod fejleszthető, szóval ha sokat gyakorolsz, annak me lesz a gyümölcse :)

Nekem sincs túl jó hangom, én is egyedül szoktam otthon gyakorolgatni.

Először meg kell szokni a saját hangod (bármilyen furcsán hangzik) ;)

2017. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostanában többet éneklek és lehet hogy nem lett jobb, de bátrabb vagyol és mivel kieresztem a hangom szépen így lehet nem hallatszik full hamisnak! :D
2017. ápr. 30. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!