Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez pikelysömör talán?

Mi lehet ez pikelysömör talán?

Figyelt kérdés

Van egy folt a térdemen kb 2 hete olyan azt hittem meg ütöttem mert olyan mint ha lila folt lenne.De nem múlik gondolkozom hogy orvoshoz kellene fordulni vele.Ismerősöm szerint pikelysömör de én képről úgy látom hogy az nem ilyen.Terjedni nem terjed.Itt a kép róla:

[link]



2020. máj. 31. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem .ez nem pikkelysömör. A pikkelysömörnek nem ez a jellemző helye a térden(a pikkelysömörös folt elsősorban a térd "elején" alakul ki) és nem is ilyen kékes-lilás színű. Ez inkább attól lehet,hogy ott megnyomtad a térded, vagy valami hozzáért,ami miatt egy ekcémás jellegű folt alakult ki. Azért lenne jó orvoshoz menned vele,mert azok a kenőcsök amikre szükség lehet,csak receptre kaphatók.
2020. máj. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mit gondolsz el bír még 1 hetet kezelés nélkül?

Mert ügyeletre ne mmehetek vele holnap az ünnep miatt nincs rendelés.

Keddtől meg kezdek az uj munka helyemen első nap munka szerződést írjuk alá stb... nem tudok hiányozni keddtől egészen vasárnapig dolgozni fogok tehát legközelebb jövöhét utána való héten hétfőn tudo kvele orvoshoz fordulni.

2020. máj. 31. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Már eltelt 1 hét, azóta talán el is múlt. Ha nem, és nem jutottál még el orvoshoz,akkor próbáld meg Sudocremmel kenni és kösd,vagy ragaszd is le,hogy a kenőcs ott is maradjon.
2020. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!