Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? Mitől? Valami...

Summer2 kérdése:

Ez miért lehet? Mitől? Valami bogár? van vmi a szobámba?

Figyelt kérdés
Néha a testemen megjelennek csipesek és nagyon viszketnek, kb úgy néz ki mint egy szúnyogcsípés és lassan múlik el. Nagyon zavar hogy mindig előjön.legutobb karácsonykor volt és akkor annyira rosszul éreztem magam hogy azt hittem megőrülök ha nem vakarhatom. Most cseréltem ágynemut úgyhogy nem értem mi lehet. De ugyanúgy a tesóm is szokott lenni de máson soha a családban.
2020. jún. 2. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy poloska?
2020. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az mekkora? párszor már felforgatták az ágyam de sose találok semmit
2020. jún. 2. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Az inkább lapos és nagyon kicsi
2020. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Atka? Az nagyon pici, és jól elvan a kárpitban, szőnyegen, bárhol..
2020. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj istenem mit csináljak megint porszivozzam ki az agyam?
2020. jún. 2. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább hívj kárpit tisztítót
2020. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet ágyi poloska, igen rejtőzködő, általában éjjel jön elő a rejtekhelyéről. Ha szúnyogcsípésszerű, igen viszkető, lassan elmúló a kiütés, akkor eléggé valószínű. Nem biztos, hogy az ágyban van, bárhol megbújhat nappal, szegélylécekben, karnisokban, szekrények háttámláján, stb.
2020. jún. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!