Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokat szedsz?

Milyen vitaminokat szedsz?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után vettél észre változást és mit/miket?
2020. jún. 5. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg multivitamint, plusz D és C vitamint. Előtte Béres caeppeket szedtem.

Semmi változást nem veszek észre.

2020. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy betegség után vagyok, reggeli előtt és vacsi után probiotikum. Ebéd előtt tőzegáfonya kivonat, utána multivitamin. Vacsi előtt meg épp ami eszembe jut (C-vitamin vagy kollagénes cucc a bőrre, vagy hajra).

Lényeges változást nem veszek észre, mert olyan az immunrendszerem mint a hígf.s, de abból sose lehet baj ha figyelek magamra.

2020. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is C, D, E-vitamint, meg szerves Cinket, egy ideig halolajat is szedtem, de annak tényleg annyi volt a hatása, hogy nem érte meg az árát ...A vitaminok ősszel-télen hatnak, tavasszal-nyáron, amikor süt a nap, és sok gyümölcsöt is eszem, talán csak az E-t lenne érdemes szedni... A szerves Cink nekem bevált, pár hét múlva már látszódott a hatása, az ugye a bőrnek a hajnak meg a körömnek tesz jót, nekem hatott is :-D
2020. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Multivitamint szedek kúraszerűen. Télen még még egy kis C vitamint. Mindennapi hatását nem veszem észre viszont az évenként ismétlődő egy hetes lázas, megfázásos, torokfájós (influenza szerű) megbetegedésem megszűnt. Nekem ennyit megér.
2020. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Egeszseges vagyok es van eleg energiam napkozben.
2020. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Január-februárban D-vitamin, utána napsütéssel, minden mást kajával.
2020. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1:

Mert "lepkef...ng"; RDA közeli mennyiségek vannak benne. :)

2020. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!