Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak a saját háziorvosom...

Csak a saját háziorvosom (akihez be vagyok jelentkezve) adhat nekem beutalót vagy más háziorvos is?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben csak az.Aztán jönnek a szakrendelők orvosai.
2020. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Más háziorvos nem is fogad.
2020. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hova szeretnél beutalót.

A háziorvos adhat beutalót szakrendelésre, a szakrendelés pedig további célirányos/speciális vizsgálatokra.

Viszont szakrendelésre, maszek alapon mehetsz háziorvosi beutaló nélkül is.

2020. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
neurológiára szeretnék elmenni
2020. jún. 6. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha maszek alapon mész szakrendelésre onnan csak maszek vizsgálatra küldhet, tehát mindenért fizetned kell.
2020. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a kérdésem arra irányul, hogy a saját háziorvosomon kívül más háziorvos adhat-e beutalót. Tegyük fel, hogy én a 1. kerületben lakom és itt van a háziorvosom, de valamiért én a 4. kerületben tartózkodom és az ottani háziorvostól szeretnék beutalót kérni, akkor ő adhat?
2020. jún. 6. 18:18
 7/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék maszek alapon menni szakrendelésre
2020. jún. 6. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:

"Viszont ha maszek alapon mész szakrendelésre onnan csak maszek vizsgálatra küldhet, tehát mindenért fizetned kell."

Ez baromság.

Maszek rendelésen voltam, TB alapon csinálták az MRI-t két nap (nem két hónap) múlva.

Kérdezőnek: Írni írhat, de nem valószínű hogy fogadnak másik kerületben. Legalábbis a háziorvos.

2020. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maszek nem küldhet tb-s vizsgálatra!!!!
2020. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2020. jún. 7. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!