Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lettem ennyire fáradt...

Miért lettem ennyire fáradt reggelenként? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Két hónapja hajnali 5-kor simán felkeltem és tanultam...


Azelőtt is mindig reggeli ember voltam.


Ráadásul manapság is igyekszem korán feküdni és mégis 9-10 óra alvás után érzem jól magam.. 6-7 óra után körülbelül semmihez nibcs kedvem csak, hogy visszaaludjak.


Szerintetek ez egy betegség?


Ajánlanátok az orvost?


Vagy valakinek lenne valami tippje?


Kor: 23



2020. jún. 7. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem borult fel a napi rutinod a korabbiakhoz kepest? Mert ha igen az is lehet egy ok, en pl ha tartosan itthon vagyok, faradekonyabb vagyok "lustabb" es tobbet is aludnek ha nem nagyon van mit csinalni, vagy esetleg kotetlenebb a napom. Frontok is vannak mostansag, akar ez is lehet egy ok, en eso elott alszom el.
2020. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom hallottál-e már a cirkadián ritmusról. Ha nem mindenképpen nézz utána, hosszú lenne elmagyarázni. De el tudom képzelni, hogy azért vagy fáradt mert felborult a cirkadián ritmusod.
2020. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!