Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros ha valaki reggelenként...

Káros ha valaki reggelenként felhajt egy kis kupica töményet?

Figyelt kérdés
Állítólag erősíti az immunrendszert. Én egyáltalán nem vagyok alkoholista,lány vagyok amúgy. Szerintetek ez káros lenne,vagy épp egészséges?:D

2014. okt. 30. 13:14
1 2
 1/11 csabika1971 ***** válasza:
Egészséges. Hadd ne soroljam miért, de az nem vicc, hogy alkohol kis mennyiségben gyógyszer.
2014. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csabika1971 ***** válasza:

Ja, persze azt hozzá tenném azt nem a bolti pancsolt vackokra értem.

Ha reggelente szeretnél inni egy korty töményet, a legjobb ha veszel valakitől házi pálinkát, mert abban biztosan nincs semmi mesterséges adalék.

2014. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként letisztultan étkezek. Zöld és gyógyteát iszok csak,valamint vizet. Igyekszek mindenből házit venni,például házi tejet,házi tojást,ha épp valamelyik ismerősnél sonkát készítenek akkor azt eszem. A bolti felvágottak túl műk számomra. Emellett rendszeresen kondizok,szóval van erőnlétem is.
2014. okt. 30. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ha reggelente szeretnél inni egy korty töményet, a legjobb ha veszel valakitől házi pálinkát, mert abban biztosan nincs semmi mesterséges adalék."


Ja, csak tele van metanollal, mert nem öntik ki a rézelejét.

2014. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A házi pálinka a legjobb. A szüleim is szoktak készíteni. A bolti az szerintem is ócska,de ugyanez vonatkozik a tejre is.
2014. okt. 30. 13:28
 6/11 anonim válasza:
Lassacskán már az lesz a káros, ha nem...;)
2014. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem stresszelsz be, amikor esetleg nincs lehetőséged inni, két cent nem okozhat gondot. Ha már szükségesnek érzed a napi működéshez, akkor alkoholista vagy.
2014. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok függő. Se a cigi,se a kávé nem okozott soha függőséget,ahhoz túl erős akaratom meg önuralmam van :D
2014. okt. 30. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Annak inkább az idősebb korosztálynál van jelentősége.
2014. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 skadowsk válasza:

Szerintem nem a nagybátyám minden reggel iszik egy kicsit és nem ártott eddig neki

De arra vigyázz ha autóval közlekedsz ellenőrizhetnek és abbol nagyobb bajok lehetnek

2014. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!