Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek serdülőkorában...

Ha valakinek serdülőkorában zsíros a fejbőre és korán zsírosodik a haja, azt lehet sporttal és egészséges életmóddal javítani?

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál, pattanás és zsírosodó haj miatt, kaptam rá gyógyszert. Amint abbahagytam a gyógyszer szedését, elkezdett ugyanúgy zsírosodni a hajam. Nem akarok újabb gyógyszert szedni, mert iszonyú mellékhatásai vannak, dexazért mindennap se szeretnék hajat mosni.

Én értem, hogy életkori sajátosság, de akkor is zavar, mert már a második nap full zsír a hajam és viszket tőle a fejbőröm rendesen, és nem szeretnék addig várni ezzel, amíg fel nem növök.


Sokan írják, hogy sport és egészséges életmód... ez hat valamit vagy nem ér semmit?



2020. jún. 9. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a problémára a sport nem hat. És az sem ha répát eszel répával.
2020. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért akkor mi hat?
2020. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sport az nem megoldás a zsíros hajra, persze attól űzheted mert a mozgás sosem árt. Nekem például nagyon sűrű hajam van ezért napi szinten mosom már 12 éves korom óta és most vagyok 24 :D
2020. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!