Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha emiatt vagyok...

Mit tegyek ha emiatt vagyok depressziós?

Figyelt kérdés

Hangulatváltozásaim vannak és depis vagyok mert a családban sok a betegség.

Anyukámnak nincs súlyos baja de nem egézséges, ha meg fáj valamije, akkor napokon át.

Apukámnak sajnos sok betegsége van. A daganatos betegsége szomorít el legjobban de van más is.

Huszonéves vagyok de én magam se vagyok olyan egészseges, mint régen.

A szüleim is gyakran lehangoltak.


A betegségek ténye is idegesít de más is.

Valahogy nem tudok úgy koncentrálni a jövőmre ahogy jó lenne mert ezek a dolgok idegesítenek és ezekkel vagyok elfoglalva.

Ez csak még idegesebbé tesz.

Elszomorít az is hogy hiába lennének céljaim, nem tudok bele elég energiát fektetni és lelkesedni se. (Nyelvtanulás, jogosítvány, szakmai gyakorlat, munkahely)


Amúgy nehezen tudok pozitívan gondolkodni, pedig úgy érzem kellene. Például ha valamilyen vizsgálat, például apukámé, javuló eredményeket mutat. Ez elvileg okot ad az örömre de nehéz.


A párom próbál felvidítani de néha mégis már értelmetlennek látom az életemet.


Kikapcsolódni meg alig megyek, csak itthon ülök és a problémákat látom.


Ha lenne egy macskám, az segítene de nem lehet.


2020. jún. 9. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy jót tenne egy kis kiruccanás, egy-két napos kirándulás (mondjuk a pároddal).
2020. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülnék de sajnos legkorábban július elején lenne szerintem lehetőség rá vagy június vége.
2020. jún. 10. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!