Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen hormonproblémával hogy...

Ilyen hormonproblémával hogy lehet strandolni?

Figyelt kérdés
Párom sajnos igen elhízott (hasra és mellre), szó szerint nőies mellkasa van, emiatt elég sok kellemetlenség éri azok részéről, akik nem ismerik. Ezekre a területekre nagyon könnyen hízik, amin az sem segít, hogy ülőmunkát végez és a sportolást se nagyon bírja, igen minimális mozgástól is már ömlik belőle a víz (de sokszor a semmitől is). Hiába a termete, a mély hangja, idegenektől kapja a megbámulást, strandra pedig így lehetetlen elhívni őt, maximum pólóban lenne hajlandó fürdeni, a félmeztelenség esetében kizárva. Mit lehetne ilyen esetben tenni?

2020. jún. 11. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezelni a problémát.

Elsősorban kivizsgálással aztán pedig igenis mozgással.

2020. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok más ilyen alkatú férfi is kint van a strandon pedig. Leszarom tabletta, ennyi.
2020. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kezelés lenne a legjobb.
2020. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A póló teljesen jó, ma már bármit fel lehet venni. Én nő létemre olyan kis bő nadrágban szoktam vízbe menni, mint a férfiak, természetesen női úszó sortról van szó, ami sokaknak szokatlan lehet. Én abban érzem magam kényelmesen, nagyon örültem, mikor rábukkantam és egyáltalán nem érdekel mások véleménye. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda :-D Ha a férjed pólóban képes csak elengedni magát, akkor vegyen pólót. Minek szorongjon, ha örömmel és lazán is eltöltheti a nyaralást? Legalább nem is ég le úgy ;-)
2020. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Nézzetek szét a strandon,az emberek fele elhízott,túlsúlyos,ez rajta kívül senkit sem érdekel. Ha pedig őt zavarja,tegyen ellene.Diéta,mozgás,életmódváltás.
2020. jún. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!