Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mai napon beleittam egy...

A mai napon beleittam egy olyan ásványvizes üvegbe amiben cigaretta csikekk voltak (szétázva) le is nyeltem utána ki hánytam majd most az esti órákban megint rosszul lettem mi a bajom kérem legyen szives le írnivalaki .??

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat mivel megittad, es lenyelted, azt nem tudom, hogy a cigarettanak magat a huvelyet is lenyelted-e, de ha igen, az mar eleg nagy baj, ha nem, akkor is, a cigarettanak, ha nem szivjak el rendesen, ottmaradhat egy kis dohany, amit mar nem egesseges meginni/megenni.

Viszont ha elszivjak teljesen, akkor is meg ott van a fustszuroje, az szuri ki a cigaretta fust karos anyagait ( de persze nem az osszeset, csak a nagyjat), na eleve, ha ez belekerul a vizbe, akkor mar a mergezo anyagok belekerulnek a vizbe, te meg azt megiszod, ha meg meg megiszod/eszed melle a huvelyt is, akkor megtobb, meg ami bennemaradt a szuroben, az is a szervezetedbe kerul.

Szoval nem igazan egeszseges, majd az orvosnak szolj szerintem.

2020. jún. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nikotin mérgezés

Sos orvos

2020. jún. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj orvoshoz mindenképp!!
2020. jún. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!