Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3 napja volt osztálytársakkal...

3 napja volt osztálytársakkal álmodom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet valami összefüggés a dohányzásról való leszokásom és az álmok között? (4 hónapja)

2018. nov. 14. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
En is sokszor almodok veluk, de szerintem csak azert mert nekem az szep idoszak volt es visszavagyom oda. Ha veluk kezdtel el cigizni akkor vegulis lehet valami kapocs. Amugy hogy szoksz le a cigirol? Nekem evek ota nem sikerul 🙁 orulnek ha tudnal adni 1-2 tanacsot
2018. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leszokni a cigiről nem könnyű, de nem rágyújtani sokkal könnyebb. Van egy meditációs videó én minden este azon alszok el mióta nem cigizek. Az első, hogy meglegyen az elhatározás! Előtte én is sokat cigiztem. (14 év) próbáltam is leszokni, de 1 hónap után rágyújtottam. Mind a 2x ugyan azért. Ami az alkohol volt. Mert ha meg iszol akár egy üveg sört is... Hát azzal nagyon megnehezíted az esélyt. Második a sport/mozgás! Nálam ez kerékpározás volt. Eleinte több aztán egyre kevesebbet. Aztán ott volt a nikotinos rágó. Hát... Elvileg 3 hónapig kellene használni. Én egy hét után abba hagytam és cukormentes rágót rágtam egészen múlthétig. A héten még egy szemet sem. Meg ugye le kell magad foglalni. Az első 3 hét rossz. Az első 3 hónap csak simán rossz, de utána egyre jobb. De tényleg a legtöbbet a sport jelent hogy levezesd a feszültséget. 2 hete volt az hogy nem dolgoztam egy hétig és szinte semmit nem csináltam. Egyre többet gondoltam a cigire. Kerékpározás most kizárárva. Fogtam és tornáztam 25 percet és kimentem sétálni. Sokkal jobb volt. A lényeg hogy foglald le magad,vezesd le a stresszt valamivel. Közöld a közeli hozzátartozókkal hogy most egy darabig ez van viseljenek el... Nincs kifogás hogy ez úgyse érti meg. Meg az úgyse érti meg. Engem sem értettek meg. Barátnőm cigizik. Anyám cigizik. Tesóm cigizik! Munkahelyen 3-an nem cigizünk... Ez van! És amit írtam... Az alkohol. Azt zárd ki. Anélkül nem megy. Nem egy ismerősöm szokott vissza 1-2 sör után!hosszabb idő elteltével nyilván ihatsz. Lehet hogy rá is gyújtassz de másnap ott lesz benned az hogy hoppá én már nem cigizek! A videó linket elküldöm neked. Meg aki ír egy üzenetet annak is! De ide nem rakom ki mert szerintem törlik! Én nem hittem benne. Először csak azért hallgattam mert könnyen elaludtam aztán rájöttem hogy ha nem is sokat de valamit segít!
2018. nov. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!