Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találtam egy Littmann Classic...

Találtam egy Littmann Classic III fonendoszkópot jófogáson 26 ezer forintért újonnan, csak papírok nélkül. Szerintetek nem átverés ilyen jó áron hozzájutni? (a rextrában 44 ezer forint)

Figyelt kérdés
Az illető adatai nincsenek megadva, csak egy telefonszám, de más hirdetései is vannak a fonin kívül. Ha megvenném utánvéttel kérném a postán, nem előreutalással.

2020. jún. 14. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 34-ért rendeltem egy angol oldalról, szóval létezik olcsóbban is 44-nél. Persze azt nem tudhatod, hogy tényleg használatlan-e.
2020. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen angol oldalról rendeltél? Még néztem ezt a medisave.co.uk vagy .eu oldalakat, azok mennyire megbízhatóak?
2020. jún. 14. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Medisave-ről, megjött pár nap alatt és teljesen olyan, mint amit a többiek vettek sokkal drágábban. Plusz bele van gravíroztatva a nevem. :)
2020. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Az angol vagy az európai oldalról rendeltél? Inkább vennék újonnan, nehogy valami baja legyen amit most veszek.
2020. jún. 14. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Az angolról.
2020. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jófogásról 35-ért vettem teljesen új Cardiology III-ast, előtte kipróbáltam, megnéztem, azóta is hibátlan.

Medisave engem is érdekelne, szeretnék egy Master Cardiology-t és tök jó, hogy gravírozást is vállalnak. Mennyi volt a szállítás és milyen cég hozta?

2020. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a medisavet, csak ajánlani tudom! 1 nap alatt megérkezett DHL futárral. Nagy a választék, érdemes olyan színben rendelni, ami itthon nincsen. Én egy Classic III. vettem, keményfedeles tokkal került 39 ezer forintba. (Rextrában 48 körül lett volna, tok nélkül)
2020. jún. 21. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!