Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni? Ki...

Mit lehet ezzel kezdeni? Ki vagyok én? 20 éve dolgozom a szakmámban ami a hivatásom és a hobbim is volt. Rájöttem, hogy már nem érdekel és nem akarom folytani. De ez voltam én mert csak ezzel foglalkoztam és csak ez volt fontos.

Figyelt kérdés
Nélküle nem tudom már ki vagyok? Olyan mintha a egy pap egyszercsak rájönne nem hisz istenben. Persze nem pap vagyok csak hasonló a példa. :(

2020. jún. 18. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Reflexből visszakarmolnék gyerekkorig, ha kell, heteken át. Ez ilyen tényleges időtlen töprengés a távolba révedve. Most még eső is jön hozzá, perfekt ionizált levegővel és nagyszerű hangtérrel.


Általában ami nagyon korán akartál lenni (és más volt, mint ami lettél, esetleg még korábban történhetett), az adhat csak általad érthető támpontot a felfedezendő irányokra. Lehet, hogy nem egyet-kettőt kell aludni az első "aha" pillanatokra, de simán megéri. Főleg ha tízzel osztható életkor közeleg ugye... :)

2020. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem közeleg 10el osztható életkor. Az a baj, hogy mindig ez akartam lenni már gyerekkoromban is csak "ez" érdekelt.
2020. jún. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!