Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bolha mászkál rajtam! Mit tegyek?

Bolha mászkál rajtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapos macskánk van és bolhás. Próbáltuk írtani belőle mindenhogy nem is egyszer de sikertelnűl. 1-2 hónapja nem csak rajtam hanem szinte az egész családon mászkál és nem tudjuk hogy lehet vagy mit lehet ezzel kezdeni... Lehet hogy elkapok valami betegséget? Vagy lehet ebből komoly bajom? A macskát kidob nincs szíve senkinek mégis csak egy élőlény és panelban lakunk. A cicát is sajnáljuk. Valami tipp vagy tanács? ( szerintem macskabolha lehet de nem zárom ki az emberbolhát sem.)aggódok minden nap és elalvás előtt is nagyon félek hogy belém mászik vagy költözik e kérlek nyugtassatok meg

2020. jún. 18. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A bolha hogy mászna vagy költözne beléd?

Vannak sprayk, amivel be lehet fújni a lakást, a macskának pedig bolhacsepp és el fog múlni.

2020. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda állatorvos van nálatok? Nem segít? Nagyon sokféle hatásos szer van, ki kell próbálni melyik válik be. Állat bolha emberen nem marad meg. Lehet, hogy rádugrik, de tovább áll. Persze ki kell írtani mindenképp. A cicának is nagyon rossz.
2020. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha beirtad volna a Google keresobe, akkor reszletes leirasokat talalnal arrol, hogy az egesz kornyezeteddel mit kell tenned, raadasul szakertoktol.

Vagy a bolhairto spray hasznalati utasitasat vegigolvasni.

2020. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a macsekot elfogjuk vinni nyíregyre egy jó állatorvoshoz. A lakást meg porral fogjuk beszorni azt mondják az hatásos. Szőnyeget cserélni fogjuk már úgyis tervben volt.
2020. jún. 19. 06:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!