Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs .kinek mi vált be ?...

Szemölcs .kinek mi vált be ? Hány alkalom ? Fájt e ? Mi a neve ? Házi praktika? Elkapható e? Règebben mièrt múlt el magától most mièrt nem ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elkapható-e a módszer / termék ami az adott embernek bevált?


Na ezt most fogalmazd újra, köszönjük.

2020. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szaruval fedett szemölcsre gondolsz talpon vagy kézen, akkor vegyél grapefruit mag kivonatot és azt reggel este kenjél rá fültisztító pálcikával, majd ragaszd le ragtapasszal. Hidd el el fog múlni, nekem is, lányomnak is tökéletesen elmúlt.
2020. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első èlettelen köcsognek a pöcsoddel játszál koma ha unatkozol vagy csinálj a szánalmas fos èletednek esemènyt ,gondolom most megveregetted a válladat hogy ügyes vagy a napi cèl èlet èrtelme megvolt beszóltam.nèv nèlkül.

Az isten ne adjon neked más örömet te senkiházi fèreg hogy unatkozol beugatsz te csőves inkabb keress valami elfoglaltságot te buta sz@r 🤣


A másiknak köszönöm a tanácsot 😊 nem is hallottam erről a módszerről mèg.

2020. jún. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!