Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan lepisilem magam...

Állandóan lepisilem magam vagy a falat, egyszerűen nem tudom irányítani a pélót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ülve pisilni mert azt nőiesnek tartom.


Viszont sokszor megesik, hogy ahogy a wc kozepso tarolo, taro, fennsík részére pisilek szétveretődik, kifröccsen oldalra a falra és a lábamra, ami már egyenesen kiakasztó.


Nem tudom irányítani szépen, mert folyton magától változik az erősség és az irány is.


Arrol nem beszelve, hogy sokszor nem sikerül normálisan lerázni (benne marad a csőben) és utána a gatyámba folyik egy kis része ami szintén zavaró.


Minden segítségnek, tapasztalatnak hálás vagyok.



2020. jún. 23. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nyugodtan ülj rá, semmi nőies nincs benne, gondolom sz@rni sem állva szoktál. Nyilvános mosdóban, munkahelyen pedig használd a piszoárt, állj közel hozzá.
2020. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom miközben a pisafoltokat takarítod mindenhonnan, nagyon férfiasnak érzed magad. Vagy azt más csinálja utánad? Ha minden pasi alaposan takarítaná maga után a vécét nagyon hamar megtanulnának otthon ülve pisálni és nem éreznék cseppet sem nőisnek.
2020. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pisiljel ulve. Akar noies akar nem.
2020. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Férfi ember nem pisil ülve. Én inkább sűrűbben takarítok. A szerszámodat meg javíttasd meg, ez nem normális.
2020. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi noies benne? Parom ulve pisil, mind a ket elozo parom ulve pisilt, apam is ulve pisil. Tobb ferfi pisilesi szokasait nem ismerem, de nem lepodnek meg, ha az allvapisiles az tobbnyire csak ilyen nyilvanos wc-s dolog lenne.
2020. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az nem férfi aki nem képes ülve pisilni. Nem vagyok hajlandó pisi permetes mosdót használni. Igénytelen emberrel meg nem vagyok együtt.
2020. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamról olvastam volna a kérdésedben. :'D Urológushoz én sem mertem elmenni, mert amúgy más panaszom nincs. Annyi megoldást tehetsz, amit már korábban is írtak a válaszolók: ülve vizelni. Egyáltalán nem gáz, plusz kinek kéne ezt tudnia, hogy Gipsz Jakab nem állva, hanem ülve szokott vizelni? 4#, menj vissza a barlangba, az asszony várja az urát. ;)


21/F

2020. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És valaki ott áll melletted mindig a WC-ben és figyeli, hogy nem vagy-e véletlenül nőies?
2020. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nagyon megnyugtató válaszok, vissza is szokok szerintem az ülős módra. Már pont elegem lett törölgetni magam után. Nyilvános wcn nyilván piszoál. Nekem sincs kulonosebb gond a szerszammal egyszeruen ez nem az erossege.
2020. jún. 23. 22:26
 10/10 anonim válasza:
Töröld a fűbe!!!!
2020. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!