Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nek.tek mi segített abban,...

Nek.tek mi segített abban, hogy túl lépjetek a pánikbetegségen?

Figyelt kérdés
Én a kis noteszembe írtam különféle motivációs idézeteket, önfejlesztéssel kapcsolatos idézeteket. Mindennap elolvastam, és sokkal jobban érzem magam.

2020. jún. 23. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a .-ért a nektek-nél, nemtudtam egybe kiírni a kérdést.
2020. jún. 23. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Oszinten? Hosszu borzalmas evek utan a gyogyszer.
2020. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olvastam, gyogyszer ideig-oraig tart. Viszont ha eletmodot valtasz, sokkal tartosabb, vegleg el is tunhet.


Peldaul egeszsegesebb etelek, gyumolcsok,satobbisatobbi ... Testedzés, futas, headset be a fulbe es csak te letezel, a friss levego es a zene. Arad a nyugalom! 🙂 Mindenegyesnap csinalni, es jobb lesz ..



En is nagyon nehezen vettem ra magam a futasra, de vegul rajottem: Semmi sem fontosabb az egeszsegnel.


Hiszen:


- Az egészség a legnagyobb vagyon,

- A boldogság a legnagyobb kincs,

- Az önbizalom a legjobb barát! ☺️

2020. jún. 24. 08:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Es van egy jó kis idézetem, amit bevetek a mindennapjaimba.:


“ NEM KELL, HOGY SZERESSENEK AHHOZ, HOGY SZERESSEM ÖNMAGAMAT “


Rájöttem, egyedül ÉN leszek magammal életem végéig. Én lehetek az az ember, aki segít saját magán. És hiszem, hogy az ember bármire képes, ha akarja. Minden csak azon múlik, hogy hogyan használjuk ki az adott helyzetben való reagálásunkat az agyunkkal. Bármire képesek vagyunk!

2020. jún. 24. 08:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki kell törni a megszokott életből ahhoz, hogy megváltozzunk.
2020. jún. 24. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns.
2020. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!