Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel, szorongással...

Pánikbetegséggel, szorongással küzdők! Segített valakin az autogén tréning?

Figyelt kérdés
Pszichiáter javasolta, de kicsit szkeptikus vagyok a módszert illetően. Szívesen olvasnék véleményeket, tapasztalatokat a terápiáról. Illetve kinek mi segített megküzdeni a pánikkal és a szorongással?

2020. jún. 5. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem.

de sokaknak meg igen.

én szerintem úgy alapból alkalmatlan vagyok a pszichoterápiára :( vagy csak nem találtam még megfelelő terapeutát.

vannak olyanok akiknek bejött, de persze ezt naponta kell csinálni, azért sok sikert remélem neked összejön.

2020. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az elmúlt napokban csináltam relaxációt. Nem tudom hogy mi a neve nem biztos,hogy pont autogén tréning. Nekem hatott de napi 3x 10 perc. Szerintem kell hozzá egy kis fantázia hogy valóban el tudd magad képzelni ellazultan de egy szorongós embernek szerintem ezzel nem lesz gond amúgyis minden hülyeségre van fantáziánk. Hatásai: kipihentebb vagyok,kevésbé érzem görcsben az izmaim, kevesebb pánikroham,általános nyugodtság. Elvileg egy hónapig kell gyakorolni.
2020. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Csak azoknak, akiknek nem túl komoly.
2020. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben sokat csináltam, tényleg segített, pedig sokszor borzasztóan szorongtam mindenen szinte. Már egy ideje nem csinálom, de gondolkozom, hogy elkezdem újra, mert megint érzem magamban azt a rossz, feszítő érzést.
2020. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!