Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy amíg...

Hogyan oldjam meg, hogy amíg bent vagyok a kórházba ne kelljen kakilnom?

Figyelt kérdés
Kínos kérdés tudom. Ha csutortokon lumbalnak mit csináljak szerdán, hogy másnap ne kelljen kakilnom? Nem szívesen tenném ágytálba? Vagy felállhatok és kimehetek?
2020. jún. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A kórházban eldöntik felkelhetsz e.Ha nem,akkor pelenka lesz.
2020. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ne egyél, akkor nem kell majd kakilni...


B

2020. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellhetsz fel egy napig. Pár nappal előtte kezdj el kevesebbet enni, előtte semmit, hátha bejön.
2020. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Eszegess sötét csokit esetleg. De szerintem ha már ott leszel, és kellemetlennek éreznéd a kakilást, akkor sokkal könnyebb lesz visszatartani, mint egy átlagos napon.
2020. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtte való nap vegyél be hashajtot, nekem másnap eszembe se jutott h felkeljek mosdóba..:D
2020. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy milyen az ellátás,kórházai,de azon belül is az osztályok válogatják. 1 voltam.
2020. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most olvastam utana neki mi ez a lumbalas,ez nekem fajt. Mennyire fajdalmos dolog ez skacok,csak ugy kivancsisagbol?
2020. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!