Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire fogadnátok...

Manócska1 kérdése:

Férfiak! Mennyire fogadnátok el,hogy egy nő mentálisan beteg és élete végéig gyógyszereket kell szednie,többi lent?

Figyelt kérdés
nem lehet gyereke,örökbe se fogadhatnátok és többféle fizikai betegsége is van?

#betegség #gyerek #betegségek,elfogadás
2020. jún. 25. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ
2020. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened.

Nem egy használati tárgyról beszélünk, amit mások véleménye alapján vagy megveszünk, vagy nem.

2020. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mitől függ? például milyen súlyos a betegség? szorongásos depresszió,amit már elég jól tud kezelni de néha elkél segítség...
2020. jún. 25. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem olyan veszes betegseg, mint mondjuk egy skizofrenia. Miert nem lehet gyereke? Azert, mert gyogyszereket szed? El lehet erni a gyogyszermentes allapotot, ne aggodj.
2020. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem,nem hagyhatja el mert már függ a gyógyszerektől sajnos.
2020. jún. 26. 06:46
 6/9 anonim válasza:
Èlő pèlda? Milyen mentàlis betegsège van?
2020. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,én vagyok. szorongásos depresszió. egyébként férjnél vagyok már 20 éve. csak kiváncsi voltam van-e még olyan férfi aki így is elfogad egy nőt
2020. jún. 26. 18:32
 8/9 anonim válasza:
Èn szerintem, ha igazàn szeretünk valakit, akkor elfogadjuk ùgy ahogy van, ha tudunk segìteni rajta, ha nem.Èn làny vagyok, de ez az èn vèlemènyem. Attòl mèg, hogy valaki beteg lehet nagy a szìve, szeretete. Nekem mindig is a lèlek a fontosabb.😊
2020. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is így gondolom. köszi :)
2020. jún. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!