Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpesz vírus ellen milyen...

Herpesz vírus ellen milyen gyógyszerek léteznek? Felirathatom nőgyógyásszal is vagy nemi beteg gondozóba szokták?

Figyelt kérdés
Szeretném megelőzni hogy kiújuljon. 2x jelentkezett másodszorra hamar elmúlt.Most szedek grapefruit mag cseppeket 2 napja de gondolom vannak rá másfajta gyógyszerek is.?

2014. jún. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan múlik, a betadin és a bepanten vált be eddig.
2014. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem a zovirax ajakherpesz kenőcs :D

De szájon át történő tablettát keresek megelőzésnek olyat nem tudsz?

2014. jún. 24. 16:44
 3/4 A kérdező kommentje:
alkoholos grapfruit mag cseppel borogasd, az fertőtleníti baktériumölő és csepegtetni kell az italba immunerősítőként azt javaslom neked is.
2014. jún. 24. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik szájon át szedhető gyógyszer, amit orvos tud felírni herpesz ellen. Fontos, hogy akkor kell beszedni, amikor még nem jelennek meg a hólyagok. Nemi gondozóban biztosan fel tudják írni, de szerintem a nőgyógyász és a háziorvos is felírhatja.
2014. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!