Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasnyálmirigyrák vagy nyombélf...

Hasnyálmirigyrák vagy nyombélfekély? Többi lent..

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja kezdődött ez az egész, de az elején korántsem voltak ilyen "súlyosak?" a tüneteim. Kb 2 hete van az, hogy fáj a hasam felül, a gyomorszájam környékén, a jobb bordaívemnél is fáj, de korábban még elmúlt onnan a fájdalom néha, már az sem, illetve a hátamba sugárzik még a fájdalom. Fél év alatt fogytam le 20-25 kilót. Nincs étvágyam, minden étkezés után hányingerem van, de nem hánytam. Éjjel sokkal rosszabbul vagyok, rendszeresen felkelek a hát-és hasfájás miatt és egy pár napja ilyenkor már rettenetesen szédülök is. Ma voltam vérvételen, jövő hét szerdán pedig megyek egy magán gasztroenterológushoz, ettől függetlenül eléggé kezdek félni, hogy mi lehet a probléma és kíváncsi vagyok minden véleményre.

23/N


2020. jún. 30. 14:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy pár napja a tarkóm is rendszeresen lezsibbad és nagyon szédülök ekkor is.
2020. jún. 30. 15:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond?

Lehet akár epekő is. Hasonlóan kisugárzik még a hátadra is.

2020. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre semmit, de nagyon reménykedem hogy csak ilyesmiről van szó, mint pl epekő
2020. jún. 30. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett? Kiderült mi a gond?
2020. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Június 13-án voltam gyomortükrözésen. Elvileg ma délután hív majd az orvos, hogy végül is mi lett a szövettani eredmény. Megírom, ha tudok valamit!

Köszi az érdeklődést! :)

2020. júl. 28. 08:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Július 13*
2020. júl. 28. 08:23
 7/8 anonim válasza:
Szia. Mivan veled azóta? Hogy vagy? Lehet már tudni az eredményt?
2020. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reméljük minden rendben a kérdezővel. :)
2020. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!