Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alszom ennyire mélyen...

WotVince kérdése:

Mitől alszom ennyire mélyen és miért vagyok képtelen felkelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos nálam nem az a probléma, hogy kinyomom az ébresztőt és visszaalszom.. A probléma ott van, hogy fel sem kelek rá, egy kicsit sem. Már nagyon régóta van ez nálam, hogy képtelen vagyok felkelni az ébresztőre, csak hosszú idő után. pl: 2 napja elmentem aludni éjfél után. Reggel fél 7-től szólt az ébresztő, ami olyan hangos, hogy 3 szobával arrébb is felkeltek rá, 5 percenként szólt egészen 8-ig, és semmi. Nem keltem fel, csak akkor, amikor felkeltettek. Képtelen vagyok hangokra felkelni, ébresztőkre, csörgésre stb. Amig koleszban voltam, addig mindig a nevelőink keltettek és amúgy nagyon jól birom kevés alvással, 5 óra alvással is simán erőteljes vagyok a nap alatt. Viszont igy, hogy otthon vagyok és csörgésre kell felkelnem, képtelen vagyok és akár 8-10-12 órát is alszok, amikor nem is vagyok túl fáradt mikor lefekszem. Próbáltam utána nézni a neten, hogy mi lehet konkrétabban a probléma, de szinte semmit nem találtam rá, mindehol arról irtak, hogy miért nem tudnak felkelni és ezért mindig "szundit" nyomnak. Nah, nálam ez nem igy van, el sem tudok addig jutni, hogy szundit nyomjak. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segiteni, mert nagyon erősen megkeseriti ez az életem már egy ideje.

2020. jún. 30. 19:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!