Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is "betegesen" mossa a...

Más is "betegesen" mossa a telefonját mert ragad a piszoktól?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem és általában ha meloban vagyok akkor sem. Viszont ha elmegyek bevásáolni vagy ügyeket intézek a városban és jövök-megyek, akkor nap végére tiszta kosz. Nem bírom ki és megmosom. Aki állandóan mászkál azt nem zavarja? Hozzáteszem nem fogdosom meg a tömegközlekedési eszközöket.

2020. júl. 2. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mosni nem a legelőnyösebb a víz miatt.


Én áttörlöm külön erre szánt alkoholos törlőkendővel, ha már nagyon piszkos

2020. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elkepzelni se tudom mit csinálsz, hogy ragad a kosztól. Utcán használom folyamatosan a munkám miatt, mégse ragad... A képernyőt áttörlöm időnként, de azt se naponta. Nem koszos. Mondjuk én mosom a kezem is sűrűn
2020. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 Na ezaz! Te jössz-mész és használod. Napközben nem érzem mert akkor koszos a kezem. De amikor hazaérek és megmosom utána megfogom és ragad a kezem. Ahogy szaopanos vízzel átmosom, utána már nem ragad.


Én sem értem hogy neked miért tiszta. Viszont engem baromira irritál.

2020. júl. 2. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Napközben is kezet kell mosni.... Nálam van fertőtlenítő zselé amivel át dörzsölöm a kezem
2020. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mosok! És van törlőm is nem vált be, utána is ragad. Csak a folyékony nyerő
2020. júl. 2. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém nem ragad, de ha hazaérek minden nap áttörlöm fertőtlenítő kendővel.
2020. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Telepíts rá valami tisztító appot.
2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Telefont nem ajánlott vízben mosni mert elromlik. Mindig jó, ha lapul a táskádban egy csomag nedves, antibakteriális törlőkendő, mellyel bármikor, egy mozdulattal letörölheted az okostelefont. De, ha igazán biztosra szeretnél menni, próbáld ki a következő tisztítószereket, melyekkel esténként érdemes áttörölni a készüléket.Tiszta, szórófejes üvegben keverj ki 235 ml 70%-os, gyógyszertári etil-alkoholt és ugyanennyi desztillált vizet. Fújj be vele egy tiszta ruhát, papír zsebkendőt vagy törlőkendőt, és töröld át vele a telefont. Alkohol helyett kipróbálhatod fele-fele arányban desztillált vízzel és ecettel is, ha a szúrós szag nem zavar.


A másik megoldás, ha egy apró - 50 milliliteres -, gyógyszertári üvegcsébe kevés alkoholt és négy-öt csepp teafa-, illetve citromolajat csepegtetsz, majd felöntöd vízzel. A teafa és a citromolaj messze földről híres erős antibakteriális hatásáról, így bátran áttörölheted vele nemcsak a telefont, de akár a távirányítót és a billentyűzetet is.

2020. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen magasnyomásúval
2021. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!