Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásai vannak az...

Milyen hatásai vannak az extasynak?

Figyelt kérdés
Meg lehet tőle halni első használatkor? Nem fogyasztottam még sohasem drogot.

2020. júl. 4. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Minden drogtól meg lehet halni eksö alkalommal is, ha túladagolod, vagy annyira sok szarból van össze ganézva. Ne is próbáld ki, és akkor nem kell majd gyakorira feljárnod válaszok után kutatva.
2020. júl. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
A drog rossz, értem?
2020. júl. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Izzadás első sorban, tombolás, jó kedv, gyakori vizelés, igaz mondás, hírtelem harag, pörgés, ne próbáld ki tapasztalatból mondom
2020. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Küldd el nekem, ha nem szimpi.
2020. júl. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is küldheted.
2020. júl. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Eletem egyik legszebb estejet koszonhetem neki, de elotte tajekozodj a mertekekrol es a minosegekrol, valamint a sajat hajlamaidrol mentalis zavarokra.
2020. júl. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Minőség?

Az exstasy körülbelül 100 forint alatti összegű kémiai vegyszerekből áll amik villánygyorsan bontják az emberi szervezetet lefelé

Mert az amfetaminok családjába tartozik az exstasy is, ami nem éppen a legegészségesebb az emberre nézve

Még a 40-es években használták orvosilag az amfetamint amit a nácik fejlesztettek ki Pervitin néven elsődlegesen katonai célokra de a német orvosok is használták phszihiátriai kezelésekben is.

(Amerikában is legális volt az "orvosi kokain" még a 70-es években is amit receptre lehetett kiváltani a gyógyszertárban valamint a phszihiáterek használtak LSD-t is a betegeknél terápiás jelleggel)

De mivel szószerint villámgyorsan rombolja az emberi szervezetet az amfetamin és súlyos phszihés betegségek sorát is kiválthatja az összes drog erre rájöttek az orvosok és betiltották az amfetaminokat,a kokaint és az LSD-t is

2020. júl. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Legszebb dolog a világon :)
2020. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Egyedül semmiképp ne csináld, én egy jó barátommal próbáltam (ő már csinálta régebben 2x) és így hihetetlen élmény volt.


A hatásokat a #3-as jól leírta, továbbá a hallásod megváltozik, ér jó zenéket hallgatni. Én viszont tapasztalatból mondom, hogy egyszer az életben megéri, viszont a minőség eltérő, úgyhogy jó forrástól vedd!

2020. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen drogot akarsz kipróbálni én már rájöttem arra hogy úgysem fogsz pontos válaszokat kapni, ezeket tényleg csak akkor tudod meg ha ki is próbálod, azért mondják sokan hogy leírhatatlanok a hatások annyira jók
2020. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!