Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Öngyilkos lennék de a párom...

Öngyilkos lennék de a párom miatt nem teszem meg főleg. Helyesen döntök?

Figyelt kérdés

Tele van az életem szomorúsággal, alig van bármi örömöm, már semmi nem olyan mint régen.

Szinte semmi nincs amire azt mondanám, hogy az tesz engem boldoggá.

A párom miatt nem akarok öngyilkos lenni főleg mert tudja hogy ilyenek járnak a fejemben és mondja mindig hogy nem kell, ez nem megoldás, gondoljak másokra is, ne idegesítsem ezzel, meg ne hagyjam ott.



2020. júl. 4. 20:39
1 2
 11/15 anonim válasza:
Örülj neki, hogy van párod, nekem 27 évesen még egy kézfogás sem jött össze, nem hogy csók, a szexről meg ne is beszéljünk. Én meg emiatt gondolkozom az öngyilkosságon...
2020. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Jaj, ezek az emberek.


Régebben én is gondolkoztam az öngyilkosságon, olyan pitiáner dolgon, mint a sorozatos szerelmi bánat, meg hasonlók


De aztán pár év múlva amikor okosabb lettem, Rájöttem hogy mekkora hülyeség volt gondolkozni is róla.


Ha van valami problémád, old meg. Vagy fogadd el,.... Ha magányos vagy, ismerkedj.

Ha kevés lovéd van, dolgozz, bár sokat nem segít, de akkor elegedj meg alap dolgokkal.


Én pl igaz hogy csóró vagyok, de örülök hogy legalább nem tartozok senkinek!! 😀😀


Nem lehet mindenkinek ferrárija, meg villája Horvátorszagban.

2020. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szia, kertel segitseget vagy vltal pszichologusnal ? Remeljuk rendbejonnek a dolgaid. Minden rendben lesz, sportolj, jogazz vagy barmi .
2020. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Azóta sem lett sokkal jobb, pontosabban közben történt egy trauma az életemben és most meg amiatt vagyok kicsit kikészülve és most sem vagyok igazán boldog.
2020. okt. 29. 17:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező ha én a te helyedben lennék biztos nem lennék öngyilkos meg sem fordulna ilyen a fejembe mert ott van a párod.Én meg nem lehetek a párommal valószínűleg elfogom őt veszíteni én meg ez miatt gondolkodom ezen.
2023. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!