Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyvtárban párszor a füzetemm...

Könyvtárban párszor a füzetemmel együtt kinthagytam az üdítőmet is amikor elmentem wc-re,honnan tudjam,hogy nem raktak addig valamit az italomba?

Figyelt kérdés
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
2020. júl. 8. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt bulikban célszerű, mert ott mindennapos, hogy részeg csajokat pasik támogatják haza, egy könyvtárba senki sem visz magával designer drogot, alapból nem az a társaság jár oda, meg elég feltűnő lenne, hogy kóvájogva mennél ki
2020. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval ha utána mindig ittam és semmit nem észleltem utána akkor nem tettek bele semmit?
2020. júl. 8. 00:27
 3/16 A kérdező kommentje:

Viccen kívül kérdezem

Ott hagytam de aztán semmit nem éreztem,nem pörögtem tőle meg semmi

Akkor nem tettek semmit bele?

2020. júl. 8. 00:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én beleittam az üdítődbe, bocsi...

:)

2020. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztél benne dihidrogén-monoxidot véletlenül ?
2020. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem,ezen aggódtam kicsit

De gondolom ha vki tett volna bele vmit akkor azt éreztem volna

2020. júl. 8. 00:55
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Én beleköptem, bocs.
2020. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gonosz lenni, de ugye nem nyitott pohárban vittél üdítőt egy könyvtárba? Egy palackot meg nem fognak azért kinyitni, hogy teleszórják (általában nem olcsó) drogokkal.
2020. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy egyáltalán hogyan születhetett meg egy ilyen kérdés.


Ennyi erővel azt is kérdezhetnénk, hogy:

Tengeri vitorlázás közben véletlenül beleestem a vízbe. Szerintetek volt a vízben 100 méteres körzeten belül egy 9,4 Kg-ot meghaladó állcserepes teknős ?

2020. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A drogok nem olcsók. Feltételezed, hogy valaki egy rakás pénzért vett drogját belerakja az italodba mindenki szeme láttára? Arról nem beszélve, hogyha véletlenül meginnád és bekábulnál rádőlnél az asztalra és aludnál egy órát, ennyi történne. Ha valaki bedrogozna a FSZEKben, semmi haszna nem lenne belőle, ugyanis az asztalnál ülve nem dughat meg, és kivinni úgysem tudna.
2020. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!