Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha meglesz a koronavírus...

Ha meglesz a koronavírus ellenszere, te beoltatod magad?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 13:28
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
65 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Naná.
2020. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyből, előbb várok pár hónapot arra, hogy kiderüljenek az esetleges mellékhatások. Utána viszont simán. Már ha lesz egyáltalán, egyelőre az se biztos.
2020. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Persze. Fontosabb a többi ember egészsége, mint a nyavalykodás, hogy "úgyse ér semmit"

A média azt a hazug látszatot akarja kelteni, hogy a koronavírus semmiség, és bolondnak nyilvánítanak mindenkit, aki csak egy kicsit is komolyan veszi.

2020. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2020. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom eldönteni, hogy vallóban ez volt-e a kérdésed, vagy inkább az, hogy ki mennyire hisz a koronavírus "létezésében". A beoltásra vonatkozó kérdés tulajdonképp erre is választ ad, persze azt feltételezve, hogy az oltás nem lesz kötelező. Hisz ha fakultatív, akkor mindenki szabad akarata, hite és veszélyérzete alapján fog dönteni.


Ahogy nézem a szavazás állását, nagyon megosztottak a nethasználók... Nem csodálom. Nekem vegyes érzelmeim vannak e kérdés kapcsán, de abba az irányba húzok, hogy ha nem kötelező, nem élnék a lehetőséggel.

2020. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha megfizethető lesz
2020. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szamo77db ***** válasza:
87%
Előbb megbeszélem a háziorvosommal.
2020. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"koronavírus ellenszere"


Az ellenszer azt jelenti, hogy Te beteg vagy és gyógyszert szedsz rá vagy ellenanyagot kapsz injekció formájában és megógyulsz. Szóval természetesen ezt használnám, hiszen ha elkaptam és rettentően rosszul vagyok akkor muszáj!


Szerintem te a vakcinára gondolsz a kérdésed alatt:


Nem oltatnám be magamat, hiszen egy vakcinának a tesztelése nem pár hónap hanem évek. Ha túlságosan gyorsan adnának ki egy vakcinát akkor az veszélyes lehet hosszú távra! Természetesen a gyorsan kiadott vakcinának az lehet az oka, hogy: Olyan vírussal állnánk szembe, amelynek nagyon durva a halálozási arány és nem számít a hosszú távú következmény sem. Jelenleg ennek a vírusnak nincs olyan halálozása, hogy minden második ember meghal.

2020. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Igen. En a politikailag megoszto sertesinfluenza elleni oltast is beadattam es meg itt vagyok.

Azt hiszem, fel tudom fogni az oltasok hatasmechanizmusat, mialatt hiszek a telepatiaban, halal utanban is.

2020. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
44%
Az oltással (mint általában) a vírus gyengített változatát juttatják a szervezetbe amit az immunrendszer legyőz így alakul ki a védettség a későbbiekben. Én nem akarom hogy a vírust beadják nekem...
2020. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!