Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáradt vagyok és aludni...

Fáradt vagyok és aludni szeretnék holnap legalább 8-ig. Ha beveszek egy lendormint akkor nyugodtan fogok aludni és nem fogok felkelni éjszaka?

Figyelt kérdés
Ki szeretném magam aludni!
2010. aug. 2. 16:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi, de nincs xanax itthon. lendormin van és seduxen.
2010. aug. 2. 16:55
 12/15 anonim ***** válasza:
A Xanax sem hat egyformán mindenkinek.Egy szem gyógyszertől valószínűleg nem lesz semmi bajod,hát próbáld ki,ha úgy gondolod.De vannak nagyon jó,természetes hatású altatók is,amikkel minden kockázat nélkül próbálkozhatsz.Például citromfű tea,Sedacur forte tabletta,vagy esetleg valeriána.
2010. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi, majd utánuk nézek!
2010. aug. 2. 16:56
 14/15 Vivianaaa ***** válasza:

16:46 os vagyok!

A seduxen az még erősebb,tuti alszol tőle!

2010. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

azt tudom ajánlani,hogy egyél rendesen ne koplalj mert azért is felkelhetsz éjjel.


én este lefekvés elött is eszem és nincs gondom alvással.


ugye próbáljatok meg éhesen aludni :) na ugyanez megtörténhet alvás közben. ha nincs benn a szükséges kalória nem fogsz nyugodtan aludni, fel fogsz kelni.


persze ezt azért irtam mert már rögtön bogyóhoz nyúlnál.


ha nem jön be amit irtam akkor lehet,hogy túl stresszes vagy. de az is lehet,hogy nem kell 8-ig aludnod, hogy kipihent legyél, csak bevagy lustulva, lustálkodni akarsz.

2010. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!