Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agymosás magamnak? Létezik,...

Agymosás magamnak? Létezik, hogy, kitörölhessünk emlékeket, amit el akarunk felejteni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 16:07
 1/6 Mansour ***** válasza:
87%
Több évtizedes masszív alkoholfogyasztás, majd egy kiterjedt stroke megoldja a problémát!
2020. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én és én meg az Irén (Me, Myself & Irene) 2000-ben bemutatott amerikai vígjáték, road movie, melyet a Farrelly testvérek rendeztek, főszereplői Jim Carrey és Renée Zellweger.


Ezt nézd meg!

2020. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán létezik. :(

Így túl könnyű lenne ez az életnek nevezett dolog... Az emlékek raknak össze egy embert, ez a rész is te vagy. Nincs jó emlék rossz emlék nélkül és fordítva. Nagyon nehéz tud lenni viszont meg kell birkóznod vele és nem feladni!! Az ember minden ilyen alkalommal egy kicsit meghal... De ameddig lehet addig ki kell élni az életet. Most lehet, hogy azt fogod gondolni, hogy mondani könnyű. De ezt nem csak mondom, mert tapasztalat. Sok kitartást! Fontos vagy!

2020. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akarattal nem tudunk elfelejteni semmit. Ez érdekes a tudat működésében, hosszú lenne kifejteni, nem fogom időhiány miatt, de érdemes elgondolkodnod rajta. Viszont egy valamit tehetsz: hogy leoldod róla a fájdalmat, negatív érzéseket - ott marad, de közömbös leszel iránta, nem fog fájni, csupán egy esemény lesz, annyira semleges, mint pl. ha most leejtesz egy könyvet és felveszed. Egy jó meghallgatónak mondd el részletesen, és többször egymás után- minden vonatkozásában (tehát pl milyen idő volt, milyen színek voltak, illatok stb minden ami része az emléknek) Aki meghallgat ne nagyon tegyen megjegyzést, kivált ne ítélkezzen, ne is szóljon bele, csak figyeljen rád. Működik.
2020. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elektrosokk terapia, lobotomia bebizonyitotta, hogy csak elo halottat csinal az emberekbol.

A rossz emlekeket jo elmenyekkel, vagy barmilyen normalis elmennyel lehet erdektelenne tenni. Ha keptelen vagy ra, gyogyszer es terapia.

2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5. Ezt akartam írni én is.
2020. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!