Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért rángatózik a lábam...

Miért rángatózik a lábam folyamatosan?

Figyelt kérdés
3 hete lassan, hogy eltörött a bokám, volt műtét, fekvőgipsz, lassan 1 napja pedig a járógipszet is megkaptam. Még nem tudok ráállni, 24 órát kell várni vele, míg teljesen megköt. Kitépték a kapcsokat a lábamból, de szó szerint, nagyon hosszan és fájón csinálta a nővér, nyúlt a bőröm, és teljesen feltépte ahelyett, hogy ügyesen kifordította volna a kapcsokat. Gipszelés után már lenyugodtam, azóta sem fáj semmim. Hazajöttem felpolcoltam továbbra is a lábamat, minden oké lenne, DE 1 órája lassan rángatózik az egész. Nem, nem izomrángás, az egész lábam mozog folyamatosan. Ha lefogom a combomat és erősen koncentrálok, 20 másodpercig bírom, de utána kényszert érzek, egyszerűen nem bírom visszatartani a dolgot, hogy ne hagyjam a rángatózást. A másik lábam halál nyugodt. Mi lehet a bajom?
2020. júl. 11. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden. De legvalószínübb az izomgörcs. Nyílván fertőzéstől félsz, de akkor gondolom mértél testhőmérsékletet. Ha nincs láz, lokális szervi probléma.
2020. júl. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jutott eszembe fertőzés, de tuti nincs lázam, azt érezném. Nem az izom görcsöl be, mert volt már olyanom. Egyszerűen csak jobbra-balra mozog a lábam, mintha billegne vagy nem tudom.
2020. júl. 11. 02:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem használtad, valószínüleg ez okoza a bajt.

De nem vagyok orvos.

2020. júl. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem szilánkosra tört és kétszer műtött ötös kézközépcsont (ossa metacarpalia V) törés után levett gipsz után a kis és gyűrűsujjam - ami gipszben volt - csinálta ezt.
2020. júl. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!