Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A htps://www.prevenciopatika.h...

A htps://www.prevenciopatika.hu/memoril-mite-600mg-filmtablett a jo annak akinek vercukor ingadozas miatt vannak memoriazavarai?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a vércukor ingadozást kéne kezelni.
2020. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2020. júl. 13. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor voltak memoriazavaraim,amig meg gabonat ettem. Nap 6-8 szekletem volt,nem szivodott fel semmi.


10 eve paleozok es jo a memoriam ujra!! A vercukrom se esik le hirtelen es nem ajulok el! Akkor azt mondogattak,h cukros vagyok.

2020. júl. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem kivizsgaltak, cukorproblemam van, kezelnek is miatta. Nem konkretan cukorbeteg vagyok az csak a legismertebb cukorral kapcsolatos betegseg nepi megnevezese. Termeszetesen kezelnek vele, nem tudom miert kell kitalalni ilyen hulyeseget hogy az orvos megallapít valamit, majd nem kezeli. Es ez meg rendbe is johet, csak evek mig rendbejon s addig - tobbek kozott - vercukor ingadozasok vannak, amiatt memoriazavarokkal jar az elet. Ajulasrol nincs szo annal sokkal kisebb a baj.
2020. júl. 14. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!