Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális magasság a fiamnál? Mekorra lesz?

Figyelt kérdés
A fiam még csak 10 éves de már 161 cm magas. Szerintetek mekkorára fog nőni? Ez még normális magasság ebbe a korba?

2020. júl. 13. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Általában a 2 éves kori magasság duplája lesz a felnőttkori magasság
2020. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
A magassága átlagosnál nagyobb, de normális. A családban kellene körbe nézni, hiszen ez is genetika függvénye. Lehet, hogy korán érik, és nem lesz magas, de az is, hogy 2m fölötti magasság várható.
2020. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igen, és még bármi lehet.

Volt osztálytársam 12 évesen 181 cm volt, aztán olyan 187-nél megállt. A másik szintén ennyi idősen 184 volt, nem tudom, mennyi lett pontosan, de olyan 2 m körül, mert képen láttam a kb 180 centis anyja mellett, akin magassarkú is volt, és majdnem egy fejjel túlnőtte. Egy lány meg 10 évesen volt 154, de 162 lett. Fiúban is van hasonló.

2020. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok de csak 140 cm vagyok
2020. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!