Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » “Intimázs” tantrikus intim...

“Intimázs” tantrikus intim masszázsról (jóni) tapasztalat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben engem is érdekelt a dolog és el szerettem volna sajátítani (előadásokra jártam, könyveket olvastam erről).

De sajnos azt kellett, hogy lássam, hogy a nőket ez nem nagyon izgatja (inkább taszítja ha ilyesmiket emlegetem), így hagytam is végül, mert nem akarom magam alatt vágni a fát.

2020. júl. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a vàlaszt, de én elmenni szeretnék egy ide (az Intimázs a hely neve). :)
2020. júl. 13. 23:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehàt nem tanulni, hanem mint vendég kipróbálni...
2020. júl. 13. 23:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs senkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban???
2020. júl. 14. 09:07
 5/5 anonim válasza:
89%

Szia!

Remélem még aktuális. :)

Én voltmár már az intimázs szalonban és nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Iminél voltam jóni masszázson és sokat segített abban, hogy közelebb kerüljek magamhoz, és nagyon izgalmas új tapasztalás volt. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek érdemes ebbe belevágnia, és szerintem az intimázsnál ezt nagyon biztonságos közegben lehet megtenni. Bátran ajánlom őket! :)

2021. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!