Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan izomlázam...

Mit tegyek, ha olyan izomlázam van, hogy mozdulni is alig bírok, de holnap mennem kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Tegnap lementem focizni. Ma reggel úgy keltem, hogy nagyon fájt az alkarom, a mellizmom, a hasam, és a combom. Aztán délelőtt picit megnyújtottam az izmokat, meg ráedzettem. Most nemrég már mozdulni is alig bírok, nemcsak az alkarom, a mellizmom, a hasam és a combom fáj, hanem a vádlim, a hátam és a derekamnál is, most már megmozdulni se bírok az izomláztól, kész kínszenvedés minden mozdulat. (Tényleg nem túlzok.) Próbálom nyújtogatni az izmomat, de egyre rosszabb. Mit tegyek?

2020. júl. 17. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a cukor jó izomlaz ellen (nem tudom mennyire igaz) de egy próbát meger:)
2020. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igyál sokat. de holnapra valószínűleg elmúlik magától is. masszázs is segíthet
2020. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg izomlazító krémmel próbáld meg bekenni és a masszázst én is csak ajánlani tudom.
2020. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót és igyál sokat. És kerüld az ilyen szintű túledzést, mert hirtelen veseleállást is okozhatnak a vérben felszaporodó izomfehérjék bomlástermékei.
2020. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!