Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Daedalon gyógyszer után...

Daedalon gyógyszer után mennyivel szabad alkoholt inni?

Figyelt kérdés
A barátomhoz megyek, akinél még sose voltam, és ott is alszok, mert nem tudok hogy hazajönni már este. Nekem még ez is korai, mivel csak harmadjára találkozunk majd. Egy szűkebb körű buli lesz amúgy, ahol csupa új emberekkel fogok találkozni, meg a tesójával és anyukájával is. Szóval már emiatt is izgulok. A buszozást meg alapból nem bírom ha 20-25 percnél tovább tart az út. Az izgulás meg még rásegít a rosszullétre. Szóval az útra daedalont gondoltam bevenni. Tudom hogy arra nem szabad inni, de hogy mennyivel utána lehet, azt nem tudom. Mert azért igencsak gáz lenne ha nem innék semmit egy bulin. De az egészségem nem akarom kockáztatni.

2020. júl. 22. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor én beveszek egy szemet, a fél napot átalszom utána. Sőt, amikor szoptatás alatt használtam, még a babára is hatott. Úgyhogy szerintem ne vegyél be belőle, inkább próbáld meg valahogy kibírni a buszt. (És akkor nyugodtabban ihatsz is egy kicsit.) Bár nem vényköteles, nagyon erős gyógyszer, nehogy valami olyasmi történjen veled, amit nem akarsz! :(
2020. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!