Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veseciszta eltűnhet?

Veseciszta eltűnhet?

Figyelt kérdés
Tavaly ultrahangon találtak az egyik vesében egy kisebb cisztát. Most elsősorban a mellékvesém miatt csináltattam ultrahangot, de a többi szervet is nézték. Már a vizsgálat után jöttem rá, hogy a vesémet teljesen normálisnak írták le, nem említik a cisztát. Amúgy nagyon hamar végeztek velem, lehet, hogy felületesek voltak? Magánrendelésen voltam.

2020. júl. 25. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,a ciszták szép lassan felszívódnak,eltűnnek.
2020. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy ugyanígy ott volt és közölte a nő, hogy nem ezért vagyok (más miatt lettem beutalva) itt úgyhogy öt nem érdekli rá se írja a papírra h nagyobb lett mint a múltkor volt....akkor foglalkoztak vele mikor külön arra volt beutalom....de egyébként fel is szivodhat
2020. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem ráírta a papírra, hogy a vese rendben, csak fura volt, mert ugye az asszisztensek diktált, de a veséről szót sem ejtett. Szóval úgy tűnik, mintha egy sablon szöveg került volna a papíromra. Azért ha már fizetek, akkor többet várnék!

De köszi a válaszokat, hátha tényleg eltűnt…

Azért legközelebb máshova megyek.

2020. júl. 25. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A világ összes radiológusa sablon szöveget használ, különben nem maradna idejük megvizsgálni a betegeket, ha az egészet 0-ról diktálnák.
2020. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Sajnos.. viszont a ciszták változnak, nönek zsugorodnak eltünnek,ez ilyen, nekem is van több kicsi, egyik Uh irja másik nem..

2020. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fura…
2020. aug. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!