Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt mi okozhatja?

Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Néhány napja kezdtem érezni olyat,hogy az arcom egyik felén az orrom és a fülem bedugult majd a torkomban olyat,mintha hajszál lenne ott és picit rekedt hangom lett.

Majd ez az érzés inkább olyan lett mintha lenne valami kaja maradék a torkomon,de csak az egyik oldalon.

Nehéz nyelés,és pici fájdalom is jelentkezik. Néha fülbe nyilaló enyhe fájdalom.

Olyan mintha be lenne gyulladva a torkom,viszont a fájdalom enyhe szinte nem is érezhető.


2020. júl. 25. 14:07
 1/2 finnyanaomi válasza:
Édesanyámnak volt hasonló. Neki azt mondták arcidegbénulása van, amit valamilyen vírus okoz. Nagyon erős antibiotikumot kapott, és vigyáznia kellett a huzatos helyekkel. Amint lehet menj el vele orvoshoz. Nem biztos, hogy ugyan ez a bajod, de nagyon hasonlóak a tüneteid.
2020. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a torkodon azt erzed, ahogy az arcuregedben levo valadek a torkodba tavozik. Mikor be van dugulva az orr, hatul a torokba tisztul. Ha igy lenne, attol nem lesz bajod. Nekem kronikus, allergia is okozza, nemcsak megfazas.
2020. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!