Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apró lila pöttyök lábon mi...

Apró lila pöttyök lábon mi okozhatja?képpel

Figyelt kérdés

Sajnos csak hétfőn tud fogadni a bőrgyógyászom de eléggé félek.

Leginkább térd alatt van, combon kevés.

Tegnap késő délután vettem észre

(A lábamon nő vissza a szőr de nem mertem e miatt géppel leszedni ne haragudjatok)

Nagyon apró lilás picit piros beütéssel van, nem fáj nem viszket



[link]



2020. júl. 24. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben vérvételre mennék és nem bőrgyógyászhoz hanem hematológushoz. Ez lehet thrombocitopenia is. Nem vagy vérzékenyebb mostanában? (orrvérzés, menstruáció)
2020. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, hűha nagyon megijedtem...már mindent össze olvastam és nem birom ki hétfőig
2020. júl. 24. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Szoktad a lábad borotváltni? Szőrtűsző gyulladás is hasonló.
2020. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen de már egy hete van, hogy nem borotvaltam és olyanom is szokott lenni de az olyan tapintható lesz ez meg ha hozza érsz nem ad semmien érzést vagy, hogy magyarázzam..

Szóval van olyan is a lábamon de ez más, kettő nem hasonló :/

2020. júl. 24. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Pont" bevérzésnek tünik. Szedsz vagy szedtél valami gyógyszert? Csak az egyik lábad ilyen?
2020. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mind a kettő, és nem szedek csak vitaminokat
2020. júl. 24. 16:49
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ez belső dolog, ami így nyilvánul meg. Vér alvadási zavar,csontvelő zavar,valami a vérrel kapcsolatos dolog. Mindenképp labor vizsgálat kell, ez nem bőrgyógyászati elváltozás.
2020. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ne kapj frászt. A gyakorin vagyunk itt kb háziasszonyok írják neked a diagnózist. Anyámnak pont ilyen volt. Orvoshoz sem ment, mert sosem megy, aztán elmúlt neki 1 hét alatt.

Azért nézesd meg, csak ne rettegj előre. Mert valószínű teljesen felesleges. Majd írd meg mi volt.

2020. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, azt mondta el fog lassan múlni és valószínűleg a nap és valami mezei növény okozta.

Elküldött még vérvetelre is a biztonság kedvéért :)


Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)!!!

2020. júl. 27. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezért kár volt frászt kapni :)
2020. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!