Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energia hiány miatt érzem így...

Energia hiány miatt érzem így magam napközben?

Figyelt kérdés

Mindig álmos, sápadt leszek, mintha egy zombi lennék, estefelé/késő este pedig hiperaktív, mindent csinálnék, buliznék vagy tényleg bármit.

Szóval napközben de főleg délelőtt zombinak érzem magam, a beszéd is nehezemre esik, ami már nagyon zavar, és az arcom is fáradt ilyenkor.

Azon gondolkodom, és a kérdést is leginkább ezért írom ide, hogy lehet-e ez amiatt, mert kicsi korom óta nem reggelizem, sosem tudok reggel enni, mivel nem szoktam hozzá reggel egyáltalán nem kívánok semmit, akkor sem ha hangosan korog a gyomrom.

Nem vagyok egy sovány fajta, olyan átlagos és kicsit sportos/izmos a testalkatom.

A testi dolgok a nap első részében is kifogástalanok, úgy értem nem mozgok lomhán vagy hasonló, mint egyes emberek akik esetleg annyira súlyos betegek, hogy még a mozgásuk is lassú. Emiatt gondolom, hogy nálam ezt nem betegség okozza, csak hogy nem eszem, és ezért nem vagyok robbanékony nappal..


De tényleg olyan mintha egy altatót vettem volna be, és egész nap tartana az álmosságom.

Enni nagyjából délután jön meg a kedvem, amellett, hogy már reggeltől korog a gyomrom, viszont annyira szűknek érzem, hogy egy csokit is alig birok reggel megenni.


2020. júl. 27. 10:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!