Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza azt, hogy ennyire...

Mi okozza azt, hogy ennyire izzadok sportolás közben?

Figyelt kérdés

Az átlagos embernél többet sportolok, azt hiszem hogy ez látszik is a testalkatomon. 184cm magas vagyok és 76kg. Bár nem kockás a hasam, de egész lapos és még fog az javulni. Mostanában elkezdtem csoportos órákon is résztvenni. Igazából most szembesültem vele, hogy én sokkal de sokkal jobban izzadom, mint bárki más az órákon. Már bemelegítés alatt folyik rólam a víz. Később pedig már nem is bírom hogy ne törölgessem meg magam pár percenkét, mert mindenhonnan csorog az izzadtság. Más is izzad, de közel sem ennyire. Mindenkinek vizes lesz a pólója, de azért ezt a szintet nem érik el. Mi okozhatja ezt a nagymértékű izzadságot? A ruháim is kifejezetten sport cuccok. Tehát futópolóban és shortban vagyok, mint a többiek


Köszönöm szépen a segítséget előre is

Egyébként normál életben eddig nem tűnt fel, hogy jobban izzadnék mint más, legalábbis nem jelentősen


2020. júl. 27. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik egyszerűen erősebben izzadnak, akár normál helyzetben is, a szerencsésebbek “csak” terhelés hatására. Lehet, te is ilyen vagy.
2020. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is izzadok mint egy állat újabban de csak fizikális terhelésre de nálam az oka valószinűleg a túlsúly, van egy kis pocakom
2020. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl osztálytársamrol és az egesz csaladjarol is 2 perc futástol mar omlik a viz roluk. Genetika
2020. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na meg pár alkalom után, az ember már direkt stresszeli magát, hogy basszus az ő pólóján még semmi nem látszik, nekem meg már most rohadt melegem van, mindjárt átüt, aztán ez is jól rásegít így a dologra.
2020. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!