Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek olyan savanyú?

Hogyan ne legyek olyan savanyú?

Figyelt kérdés
Nem értem mi bajom. Nagyjából rendben van az életem, boldog párkapcsolatom van, a munkám se olyan rossz. Azt mondják a sport is aránylag helyreteszi az embert, mégis ha magamra erőltetem a jókedvet, nagyon hamar el is múlik. Még párommal kettesben vagyok a legboldogabb. Ezen lehet változtatni? Ha igen hogyan?
2020. júl. 28. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül rossz a kategóriába ment.
2020. júl. 28. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a bajt?
2020. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az bajom, hogy lehangolt vagyok, látszólag minden ok nélkül. Vannak olyan praktikák, amikkel kicsit megjön az ember kedve úgy általában a naphoz?
2020. júl. 28. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezeket neked kell megtalálnod.
2020. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarul, enyhen depi vagy. Jokedvet eroltetni tilos, de az erdeklodesed meg kell probalnod felkelteni, es ha tobb dolog megragad, keretet ad a napjaidnak, ott lesz a fejedben, hogy na, nezzuk csak.

Az a jo, mikor valamit, jo konyvet, valami hobbyt letettel este, es masnap varod, hogy elovehesd.

Fenykepezes is ilyen. Van egy temad, mondjuk lepukkant regi autok, nagy seggek, rovar makro, barmi, es mar a szemeddel vadaszod a kepeket.

2020. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Olvasok sokat, de amint lerakom elkap ez az állapot. Sportolok is, bár még aközben sem jön meg mostanában a kedvem. Nem értem magam. Vannak problémák, de nem több, mint másnak, nem is világrengetőek.
2020. júl. 28. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom beleuntál a jelenlegi "életedbe".

Próbálkozni kell új dolgokkal :D

Új eredmények stb :D

2020. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!